suayakiska1

Merhaba ben SUAY;

Çocukluğumdan bu yana sağlık hep çok çalışmak istediğim bir alan oldu. Beslenmenin sağlığın temelinde geldiği düşüncesi beni Diyetisyenlik konusunda meraklandırdı. Bu hevesle Hacettepe Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümünü kazandım. Yıllardır severek yaptığım bir mesleğe sahip oldum.

21 yıldır Nutra System Polikliniklerinde Yönetici Diyetisyenlik yapıyorum.

Yıllardır birlikte çalıştığım danışanlarımın beslenmeleriyle birlikte, sağlıklarını ve yaşamlarını da düzene koyduk. Her yaşam birbirinden farklı tabi ve her vücutta öyle.. Tabi ki bu durum her kişinin vücudunun ihtiyacına göre farklı bir beslenme sistemine ihtiyacını ortaya çıkarır.  Bu yüzden kişileri dinlemek ve anlamaya çalışmak en büyük prensibim oldu.

Mesleğimi yaparken her zaman, her tür yeni bilgiyi öğrenmeye hep açık oldum. Tüm yeni beslenme trendlerini incelerim, araştırırım; sürekli olarak eğitimlere, kongrelere, sempozyum ve seminerlere katılırım. Öğrendiğim tüm yenilikleri danışanlarıma aktarır, beslenme programlarımı yeni bilgilerimle zenginleştiririm.

  Her zaman en büyük idealim; beslenmeyle ilgili kişilerin kafasındaki karışıklığı çözmek, yaşamlarının sağlıklı yanını ortaya çıkarmak oldu. Sağlığımızı, canlılığımızı sağlayabildiğimiz yegane yer vücudumuz. Onu  tanıyıp, gerçekten nelere ihtiyacı olduğunu anladığımızda ideal kilo zaten rahatlıkla inebildiğimiz bir nokta oluyor.Kendisi için doğru bilgileri hayatına oturtmuş bir kişinin yıllarca ideal kilosunu koruyabilmesi de bir diyetisyen için tarifsiz bir mutluluk.

Tamamladığım Eğitimler

Üye olduğum Dernekler

İletişim